| anorexicgirl a întrebat:

Imi puteti da niste nume de melodii triste? Funda. Mai ales despre anorexie.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3QrahhZx5Nc
Kinda. Nu chiar tristă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney Spears-Everytime
Tokio Hotel-Automatic
Celine Dion -My heart will go on
Thalia-No me enseneaste
Michael Jackson-Heal the world, We are the world.Man in the mirror, Stranger in Moscow

| Ironicnαme a răspuns:

Dragă anorexicgirl, nu-mi spune că tu ai impresia că artiștii în toată regula vor face o melodie special pentru anorexie. Tu ai face asta? laughing

| anorexicgirl explică (pentru Ironicnαme):

Nu ma referam la cei romani. Si nu imi trebuie de "artisti". Pentru tine anorexia este amuzanta?

| OmuFoarfeca a răspuns:

Specii-Matematica metaforei

| skjs1298 a răspuns:

Bambi-Doi ochi caprui
Smiley-Acasa
Fosyla-Prima dragoste
Nu stiu, poate o sa-ti placa.