| AnotherOne02 a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva melodii rock?(Sa nu fie deathcore)
ex:Nirvana-Lithium; Metallica-Unforgiven1 etc.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Salluty a răspuns:

Mai vezi melodii de la Red Hot Chili Pappers, Guns N Roses... eu ascult trupele astea si sunt asemanatoare cu ce ai pus tu mai sus. In general ti-as recomanada sa nu cauti o anume melodie, mai bine cauta o trupa.
A, da, vezi daca iti place rammstainwinking

| Salluty a răspuns:

Rammstein*

| AnotherOne02 explică (pentru Salluty):

Ascultam Rammstein, dar acum...

| CristeaMirela2 a răspuns:

Majoritatea melodiilor Nivana sunt linistite la inceput si apoi devin agresive dar cele mai bune ar fi Heart Shaped Box (e toata linistita) si Sappy. Apoi Nickelback:Lullaby, Tryin' not to love you, Someday.Metallica-Nothing else matters.Skillet iarasi e o trupa buna.Si Evanescence.