| eu_4161 a întrebat:

Imi scrieti si mie, va rog, urgent, versurile (in romana) de la melodia Hannei Montana bone dance(dansul oaselor)?
urgent! multumesc mult.
pupiki

13 răspunsuri:
| Kandy a răspuns:

Traducerea n'o gasesc sad...

| Rizer a răspuns:

Cauta pe www.google.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le stiu eu uitete la commul de mai jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facem dansul oaselor si primim raspunsuri din -nou si din-nou si n-o s-o dam in bara la test si-l vom face perfect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facem dansul oaselor si vedem istoria
jm, vlcn lc, bhxc. l, l xxjum
nhcn ck b

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facem dansul oaselor si primesti raspunsul din nou si din pana ce le inveti. Facem dansul oaselor dansezi si le inveti si no so dam in bara la test si il vim face perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facem dansul oaselor si primesti raspunsul din nou si din nou pana ce le inveti facem dansul oaselor iar mai departe nu mai stiu imi pare rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o fata normala din HOLIUD este super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul DISNEY. in ce clasa esti.Saiti dea exercitii.

| loli_2984 a răspuns:

Si eu le caut

| loli_2984 a răspuns:

Mi le dati si mie pls