| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Imi spuneti daca miley cyrus este tot fetita aceea cuminte care era sau s-a schimbat si comportamentul odata cu stilul in cant be tamed?

Răspuns Câştigător
| gabystar a răspuns:

Da conform ultimului ei concert nu sia schimbat nu numai comportamentul ci sia schimbat si lookul si coregrafia de pe scena transformand-o intruna vulgara si obraznica.
Tatal sau nu prea afost de acord cu aceasta schimbare de aceea a pus-o pe miley sa isi acopera decolteul cu tot felul de pene asa cum vezi si in videoclipul i cant be tamed