| nunumeleconteazaxd a întrebat:

Imi spuneti va rog din ce trupa sunt baietii?
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/......1533_n.jpg
multumesc puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Asking Alexandria.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

Sunt dragutilaughing

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Dua! laughing Mai ales cel din fata cu tricoul Atticus Black. Cel din dreapta cu sapca are o privire smechera, iar ultimul pare cam speriat laughing Cei din stanga...cred ca fac reclama la fixativ: "vant puternic, coafura rezista." laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

rolling on the floor dar au ochi ca... bustul lui suetonius
*se lasa pe fotoliu ca o rosie uscata la soare*

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar...eu as vrea sa vad bustul lor...laughing *dreaming*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

:)))http://revelstokebearaware.org/wp-content/uploads/Black-bear1.jpg
ursuletul asta este dragut din toate punctele de vedere
cand vorbesc despre ceva dragut o raza de lumina imi traverseaza ochii si ochii mei se aprind ca niste artificii dragute de brad

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahaha! Da, ursuletii sunt dragalasi...

Mie imi plac lupii...as vrea sa am un lup langa mine. Sa fim suflete pereche...sa ascultam Pink Floyd si Leonard Cohen.
http://s6.favim.com/......851186.jpg

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

Am avut intentia de a-mi vopsi parul argintiu/alb nu stiu daca e o idee buna si eu vreau asta!* se simte minunat* desi nu te-ai putea intelege cu mine pentru ca sunt obsesiv si haotic si am astepta sa se intoarca pasarile pentru ca ne-am uita limbajul...

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place argintiul...cred ca ti-ar sta bine!
Mie imi place tacerea, deci cred ca m-as simti confortabil, comunicam in limbajul tacerii...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

*privire de idiot care se chinuie cand intelege*tu poti sa vorbesti, foarte mult, nu imi place cand, exista oameni atat de draguti care vorbesc o ora despre ce le place la tine sau la ei ca la un moment dat sa se opreasca stanjeniti de parca toata viata au fost pusi sa tacasad gen taci din gura, nu imi pasa si spun chestii gen scuze nu trebuia sa fiu atat de fericit sau stiu ca ti-am mai spus cerandu-si scuze din cinci in cinci secunde

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

*spera ca nu l-a plictisit pe xochipilli*

Tu poti sa vorbesti foarte mult (si zile intregi) despre ce doresti tu si tot nu m-as plictisi! happy Cine s-ar plictisi cu tine? nimeni...As fi fericita ca ti-ai sacrificat timpul pentru a-mi raspunde si a-mi citi/asculta nonsensul.tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

She laughed and danced with the thought of death in her heart.
the little mermaid

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

*zambeste ingandurata*
http://www.youtube.com/watch?v=d057smc0MDI
Si Ville e chiar dragut...:)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

*se sprijina de rafturi* are parul atat de perfect, lungimea si ochii frumosi, arata ca un inger complicat

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Dua! Si e romantic, voce superba, inalt... Aveam poster cu el in camera. haha
*viseaza la Ville*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

Si eu am avut unul, acum am doar o insula un rj king si o icoana la xerox. am avut credinta stupida ca ma asociez cu ideile mele mai mult daca imi fac o camera goala* gandeste sec apoi isi dezveleste speriat umarul din matase*

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahaa! nu am stiut cine e rj king! Inteleg de ce ai poster cu el.
E o camera minimalista sa-nteleg
La mine in camera e haos...la fel ca mine si gandirea mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

Https://www.youtube.com/watch?v=jNHDk73PC3Y il ador:))), da, asta voiam sa zic, am incercat sa fie un zero absolut ca albul dintre margini cand faci un zero, sa cred doar in trei idei asta mi se pare sexy, dar n-am retinut niciodata haosul si percep zero:))...sunt prea multe carti pe care nu stiu sa le ascund si sandwichuri cu pui rece renuntate si tavi de vrajitoare...atat de multa materie

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu daca ti-ai face o camera precum esti tu, nu ai mai avea loc sa intri. laughing Ampla, complexa, decorata cu multe lucruri frumoase. Asa...ca tine.

mmmm...ce bine arata baietii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trolli):

Neah, sunt un nimic, victoria mea e sa fiu sincer cu mine. mi-e rusine cu expunerea mea

| Trolli a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti drastic cu tine...