| alexandru200320032003 a întrebat:

Imi spuneti va rog niste casti audio profesionale foarte bune gen beats, audio technica etc.Pana in 400 de dolari.
Funda celui care gaseste cele mai bune casti.

Răspuns Câştigător
| ADMieluGBI a răspuns:

Casti Sony Over-Head MDR-1AB

Denon Over-Head AH-MM200 Black

Razer Over-Head Adaro DJ Black

3 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Degeaba iti gasesc casti bune daca nu specifici la ce le cuplezi. Daca le pui pe o sursa de rahat gen integrata/telefon vor suna ca niste casti ordinare. In plus, nu ai specificat nici macar la ce le folosesti, pentru ce fel de muzica (sau ce amprenta sonora), daca vrei deschise sau inchise. Mai mult, daca pui in aceeasi oala beats si AT e grav si iti recomand sa mai testezi o pereche - doua inainte sa spui ca vrei casti "profesionale".

| Starla14 a răspuns:

Http://www.thomann.de/ro/index.html - aici gasesti casti foarte profesionale, facue mai ales pentru studiorile de inregistrari, de la firme consacrate! Dar transportul mai costa 20 de euro, magazinul fiind din Germania!