| GuitarApocalypse a întrebat:

In decembrie, voi canta intr-un concert alaturi de profesorul meu de chitara electrica. Am dreptul sa aleg ce melodii rock/metal sa cant. Eu m-am gandit la Die for metal de Manowar. Dati-mi idei va rog, dau funda.

4 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

În caz că te răzgândeşti, poţi înlocui piesa de la Manowar cu Paranoid de la Black Sabbath. Just sayin'...^^
http://youtu.be/CCdOVThsWEg

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Si mie imi place die for metal. Cu toate acestea e o melodie relativ simpla. Incearca Master of Puppets - Metallica si Raining Blood - Slayer

| 98Enigma a răspuns:

Black Veil Brides-The Gunsling