| DoDo a întrebat:

Inna sau Andra? Andra maruta mi se pare ca are o voce superba canta foarte bine si nu cred ca o face [entru profit cred ca ea canta din placere intr-adevar canta si pentru bani este normal.Pe cand Inna a ajuns in industrie pentru ca u a fost cuminte cum s-ar spune! Adica vreau sa spun ca Andra nu are atata faima cat are Inna dar Andra nu s-a destrabalat cu toti bogatasii ca sa ajunga cea mai tare! Pe cand Inna asta a si facut eu asa cred deoarece ca sa ajungi cunoscut nu este usor. Voi ce parere aveti care o alegeti Inna sau Andra Maruta?

12 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Andra

| AliceInMordor a răspuns:

Andra... cel putin andra poate canta aproape orice gen de muzica nu doar comerciala desi sincer ascult mai mult inna

| oana_8080 a răspuns:

Cu siguranta Andra. Din punctul meu de vedere nici nu o poti compara pe INNa cu ANDRA.Andra are atat o voce formidabila fata de presupusa cantareata internationala Inna cat si un comportament civilizat fara exces de dezgolire a pielii.

| Clauditza21 a răspuns:

Din punctul meu de vedere Andra este net superioara Innei.Are o voce incontestabila, este o persoana cu capul pe umeri si de asemenea o prezenta incantatoare.Este adevarat ca Inna este mult mai cunoscuta, atat in tara cat si peste hotare, dar nu are talentul Andrei.

| DanielutzaJD a răspuns:

Sincer as alege-o pe Andra fiindca ii ascult melodiile de cand eram mica si mi-a placut de ea mult...bine si de inna imi place cum canta, imi plac melodiile ei, dar totusi...ANDRA :*:*

| myky2507 a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine sa stiihappy. NU imi aduc aminte ca Andra sa fi exagerat vreodata cu vestimentatia sau sa se,, destrabaleze,, cu toti.Imi plac melodiile Innei, insa am impresia ca si-a luat lumea in cap si deja incepe sa devina insuportabila.(din punctul meu de vedere). Deci in final aleg Andralove struck

| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Inna. de obicei asa fac toate dar are niste melodii super si o voce de invidiat
+ ca inna este in noul trend
are hituri solo care inca sunt in top
si multe altele. apare pe la tot felul de posturi de radio[ ma refer la cele gen Radio ZU, Kiss FM][parerea mea este ca cel mai tare radio este Radio ZU, iar pentru muzica "remix" este Vibe FM]

| Dreamin a răspuns:

Hmmm... inna are succes pentru ca canta si bine :d
si andra canta foarte bine love struck nu pot face diferenta intre ele am2 au muncit mult ca sa ajunga unde au ajuns astazi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna

| alexmatei a răspuns:

Inna

| anca_3641 a răspuns:

Eu sp ca Andra e foarte talentata iar mie Inna nu imi place... oricum asta e eu sp Andra.:X>big grin

| anna98_9502 a răspuns:

Eu zic Andrahappy este cea mai buna voce a Romaniei.ne mandrim cu ea:*