| alina20021004 a întrebat:

Ce părere aveți despre Andra Maruta?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Decenta, talentata, dar melodiile puteau fi mai bune...

| Wøodenpints a răspuns:

Face muzică de căcat pentru mase de cretini ce servesc orice mizerie aud la radio.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu zic ca n-are voce, ca mna, n-am auzit-o live...Dar daca intr-adevar se respecta, nu se injosea atat, nu canta toate căcaturile pentru bani. Nu scotea o melodie care o dau la radio incontinuu, iar peste cateva luni toata lumea o uita, iar cand o reauzi din nou te enerveaza si iti vine sa te dai cu capul de pereti.
E o scarba de om. Nimic mai mult.

| Alequandra a răspuns:

Comerciala. La 40 de ani, cu un copil si cam multa celulita, sa stea in banca ei.

| Raducanu13 a răspuns:

Cred ca este o artista ( cantareata) optimista, fericita, zambareata si mereu binevoitoare.

| ana0409 a răspuns:

Este o cantareata buna, talentata, frumoasa, care poate ridica o sala in picioare.Nu stiu cum canta la un concert, dar cred ca la fel de frumos ca la televizor