| Catalina_5421 a întrebat:

Ce parere aveti despre cantareata ANDRA (Alexandra Irina Maruta)?

2 răspunsuri:
| Catalina_5421 explică:

Eu nu am aceeasi parere! Urmez un curs de canto de 2 ani si doamna profesoara mereu ne-o da ca exemplu pe Andra. Din punctul meu de vedere este o solista de cea mai mare clasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere de c...t sincer, nu imi place deloc de ea, cred ca pur si simplu e prea mediatizata din cauza ca e maritata cu maruta si nu pentru ca ar canta prea exceptional.