| HermioneLove a întrebat:

Inna sau Selena Gomez? big grin

Răspuns Câştigător
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Selena gomez, funda?

15 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Niciuna :d
... tie iti place Selena, stim... si dai funda la cine o zice pe aia

| CautNume a răspuns:

Niciuna.Ar trebui arestate pentru poluare fonica.

| TheBloodyRoses a răspuns:

Strangularea...

| Wøodenpints a răspuns:

Este ca şi cum m-ai întreba dacă vreau să mănânc diaree sau vomă.

| DarkBlood32 a răspuns:

Nu stiu. Dar Selena Gomez este praf, Inna ...pff straight face

| HermioneLove explică (pentru DarkBlood32):

Tu vorbesti? Tu care ai Inna la playlist si pe deasupra mai ai si Justin Bieber iar avatarul tau este AntiBibar straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Inna o urasc, iar Selena se poate bucura de faptul ca nu traieste bantuita de criticile mele(mai putin in ce-l priveste pe Justin). E simpatica, dar altfel mi-e cam indiferenta sincer.

| LaNaibaa a răspuns:

"Sau "winking

| m97 a răspuns:

Amandoua.

| TempleOfTheDog a răspuns:

Ambele sunt oribile, deci Florence Welch!

| PanicInThePentagram a răspuns:

O moarte lenta si dureroasa

| SilentByTheNight a răspuns:

Aleg moartea, are o voce foarte frumoasa fata de astea 2. Zici ca m'ai pus sa aleg intre cancer si SIDA I don't want to see

| ciprietutza a răspuns:

Selena
Funda?