| inna10 a întrebat:

Buna voua cina va place de selena gomez sau de inna? cine are raspunsul ca mine dau funda si folositor.

Răspuns Câştigător
| Tσχץ a răspuns:

Imi imi place de Selena Gomez, pentru ca are un look al iei + propriul sitl de muzica, dar si Inna este o foarte buna cantareata si populara.
Nuj. oriqm. eu le respect pe ama2 happy

4 răspunsuri:
| madalynutza_8886 a răspuns:

Buna mie imi plac amand2 dar mai mult inna asa ca inna ti-o tot asa big grinbig grinbig grin

| PisicaRoz a răspuns:

Pai tu la nume ai inna laughing deci mai mult ca sigur raspunsul tau este innawinking

| fuckingperfect a răspuns:

Sincer mie imi place selena gomez :X inna mai putin nu pot sa o sufar pe inna are nu stiu un stil de comportament cu prea multe fitephbbbbt si e cam enervant insa melodiile ei nu sunt rele ii ador mel noua un momento sau ceva de genuthinking!:X

| snowdog a răspuns:

Sincer mie imi place selena, raspunsul tau e inna mai mult ca sigur