| youaremyfavouritecolour a întrebat:

Intre:demi lovato, selena gomez, lady gaga, justin bieber, miley cyrus, bruno mars si adele.cine canta cel mai misto? DAU FUNDA CELOR MAI TARI RASPUNSURI...

Răspuns Câştigător
| casanova14 a răspuns:

Lady gaga ca a iesit cea mai buna si lady gaga pana la urma

9 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ma,Adele chiar are voce fata de ceilalti pe care i-ai enumerat,si exprima ceva.Da' daca te folosesti de o poveste de dragoste de-a ta, si te plangi prin acele versuri ca... ''vai m-a lasat'',''lasa, ca o sa cunosc pe cineva ca tine''(Someone Like You)...si alte prostii de genul, nu stiu, esti cam superficial ca artist.Si circula o vorba prin dictionarul urban: ''Cine i-a frant inima lui Adele,a facut-o bogata cacalau.''Iar restul nu se pot numi cantareti,sunt niste distrugatori de muzica.

Dar toata adunatura asta de cantareti comerciali nu faci nici cat jumatate din adevarati artisti cum sunt Blackie Lawless, Christina Scabbia, Vince Neil sau David Gilmour.

| Ecea a răspuns:

Scorpions,sau Abba,sau Lara Fabian. sau altii mai inteligenti.
Astia behaie,nu canta...
Ceea ce scot ei pe gura se numesc onomatopee, dar tu nu ai de unde sa stii de ele, o sa afli despre ele tocmai prin clasa a 7 a.

Răspuns utilizator avertizat
| itscloudyoutside a răspuns:

Majoritatea celor pe care i-ai enumerat acolo sunt doar nişte epave eşuate care nu cântă, ci se screm, iar apoi vine autotune-ul şi au făcut un mega-hit (că e la modă termenul). Cred că Adele e singura care se poate numi cântăreaţă dintre toate celelalte personaje enumerate de tine.

| FadetoBlack a răspuns:

Cum zice Ecea ei numai behaie laughing

| swagMeOutBitch a răspuns:

Bruno mars-prea ''siropos''
demi-i like
miley cyrus-mi se pare k canta ff bine are o voce extraordinara
j.b.-nu imi place, nu ask mel lui
selena gomez-ohh doamne.e afoana raux_x

| DyaElla a răspuns:

Demi lovato - canta frumos
Selena - nu imi place
Lady gaga- are o voce grozava, dar e excentrica
Justin biberon- I hate him
Miley- da, are voce frum
Bruno mars- canta suuuper
Adele- pe primul loc pentru ca atinge note pe care altii nici macar nu le pot canta fals si exprima un sentiment unic

deci ADELE :X

| VladGangstaBoy a răspuns:

Miley I love you!

| sonya30 a răspuns:

Demi:ok
Selene:imi place
Lady Gaga; nu prea
Justin:il urasc
Bruno Mars:♥ super dragut si canta bine
Adele:canta frumos si are voce speciala