| KottakFan a întrebat:

Intrebare pentru cine a fost la concertul celor de la Scorpions: Cum vi s-a parut concertul? \dancing

2 răspunsuri:
| Lorelei_8623 a răspuns:

Eu nu am fost din pacate. dar erau persoane acolo care au mers si nici nu bagau trupa in seama. L-a intrebat pe unu la stiri (chiar cand era pe stadion) cum i s-a parut si cica: "da. e frumos stadionul, ma bucur ca s-a facut in sfarsit si la noi" rolling on the floor

| KottakFan explică (pentru Lorelei_8623):

laughing Stiu. Unii au fost total pe langa... Oricum a fost super concertul big grin