| KottakFan a întrebat:

Concertul celor de la Scorpions de la Cluj Arena este concert de ramas bun? happy

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Mie mi-a spus cineva ca ar mai veni la anul` în Romania, deci cred că nu. Acum nu știu să-ți zic cu siguranță însă îmi doresc din tot sufletul să nu fie căci l-am ratat și pe cel din București și chiar m-aș oftica dacă ar fi ultimul concert! sad

| KottakFan explică (pentru Mangustă):

Merci happy

| Mangustă a răspuns (pentru KottakFan):

Cu plăcere și mersi pentru fundă happy Speeer doar să fie și adevărat (repet: am zis doar din auzite, însă de la o persoană care cred că știe ce zice)winking

5 răspunsuri:
| ColorBubbles a răspuns:

Cum a fost concertul?laughing

| KottakFan explică (pentru ColorBubbles):

A fost super tare tongue Cea mai tare trupa :X \m/... si a fost concert de ramas bun sad

| crazzy_8906 a răspuns:

Daacrying din pacate ii iubeam mult cred ca o sa vin si eu la konkertsad... FUNDA?