| rockerita39 a întrebat:

Iubesc melodia asta (si formatia la fel): http://www.youtube.com/watch?v=HIRNdveLnJI&ob=av2n
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ROCKERforever14 a răspuns:

Cei care spun ca rocul nu e bun sunt fraei si daca il intilnesc pe unul si zice rock lolo o sai scot inima si o sa eu fac colier de colectie si melodiea e tare ma bucur sa vad asa persoane in restul presoanelor ducetiva undeva unde sa nu va vedem da nu toate

| rockerita39 explică (pentru ROCKERforever14):

Ma bucur sa vad k cineva chiar stie ce inseamna termenul "rock", nu ca idioata de mai sus. Si apropo sunt de acord cu tine asa ca o sa-ti dau cadou o fundita mare numai pentru tinehappypupici

| ROCKERforever14 a răspuns (pentru rockerita39):

Iti multumesc prima mea funda sa tin minte ziua asta muuuuuult timp si persoana care mi-a dat funa

| rockerita39 explică (pentru ROCKERforever14):

Cu placerehappy...si da, vezi sa nu ma uititongue

| ROCKERforever14 a răspuns (pentru rockerita39):

Ma staruii big grin

17 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Ca esti "rockerita" cum e curu' meu manelar...
NoRock!

| rockerita39 explică (pentru AnaisC):

Ba fraiere vezi ca rock nu inseamna numai rock-ul din anii 80'etc...rock-ul are o varieta mare de subgenuri. Si melodia asta ESTE rock, mai precis heavy metal...asa ca du-te si mai pune mana pe carte inainte sa comentezi aiurea!

| Robe_3600 a răspuns:

Melodia ii super love struck \m/