| Necuu a întrebat:

La ce melodie sa fac remix? ceva idei?

7 răspunsuri:
| bloodandpride a răspuns:

Roy Jones-I can't be touched. Apropo, cum faci remixurile?

| Necuu explică (pentru bloodandpride):

Cu 2 programe.Ma rog.....cu al doilea sunt doar cateva efecte si schimbare voce.....restu este mai greu.

| Necuu explică (pentru bloodandpride):

Alta meldoie nu stii? pe melodii de genul asta nu poti face remix.Adica poti dar nu iese ceva frumos.Un dubstep, house sau ceva gen guess who sau oricine...dar genul asta este prea greu.Nu iese ceva frumos.

| Necuu explică (pentru bloodandpride):

Daca v rei sa vezi un remix de-al meu uitate la canalul meu de youtube si gasesti la videoclipuri un remix. canalul este www.youtube.com/user/spec2498

| bloodandpride a răspuns (pentru Necuu):

Scuze,dar nu ascult decat rap de "export" nu RNB sau house...nu te pot ajuta

| andreeaghm97 a răspuns:

Incearca cu Smiley dead man walking