| paulica2003 a întrebat:

Lady GaGa sau Rihanna?... de ce? FUNDOI

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

În cel mai rău caz ''sau'' Cele două cântăreţe sunt mult mai prejos decât ''sau''.

| paulica2003 explică (pentru FadetoBlack):

laughing) imi place raspunsul tau happy meriti FUNDA big grin

| FadetoBlack a răspuns (pentru paulica2003):

Mulţam.

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Niciuna pentru ca n-au nicio treaba cu muzica.

| bloodyhell a răspuns:

Sau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adele. Deoarece spre deosebire de cele 2 rapandule spuse de tine, ea are voce şi melodii bune.

| HellGirl666 a răspuns:

Sincer, e cam greu de ales. Dar, totuși. o prefer pe Lady Gaga, e idolul mea de când eram mică happy.

| Ironicnαme a răspuns:

Dave Mustaine.

| Høst a răspuns:

Niciuna. Ambele sunt două vome.

| KeNNz0r a răspuns:

Rihanna. Parca pentru mine canta mai frumos si videoclipurile ei sunt mai bune.
Asa cred eu.