| Andruta a întrebat:

Rihanna sau Lady GaGa? >:

Răspuns Câştigător
| TheFool a răspuns:

Lady GaGa are un stil unic care uneori te poate sperialaughing Multe celebritati au tendinta de a o copia. In schimb Rhianna a cam luat-o pe aratura. De cand a aparut Lady G. si ea a devenit mai extravaganta. Imi placea Rhianna mai demult, acum nu prea. Deci aleg Lady GaGa!laughing

11 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

La voce...Rihanna
Ca femeie...Lady Gaga.Nu mai gasesti nicaieri atata creativitate si atata ciudatenie in acelasi timp.

| No a răspuns:

Rihanna happy

| cuteandfunny a răspuns:

Rihanna

| ankadella a răspuns:

Rihanna.:X

| Betty18 a răspuns:

Suta la suta de acord cu Diana!

| LauraLl a răspuns:

Nane rolling on the floor

| adriana996 a răspuns:

Rihanna, Lady Gaga e descreierata! Desi nici Rihanna nu imi prea place ca se ia dupa Gaga...mai nou toti se iau dupa stilul Gaga

| stefanya_5209 a răspuns:

Rihanna big grin.

| miky_4070 a răspuns:

Rihanna!

| Gumã a răspuns:

O prefer pe Rihanna.Lady Gaga e prea.Nu stiu cum sa zic :d

| dydutza29 a răspuns:

Rihanna:X