| ruiseg a întrebat:

M-am trezit fredonand o melodie.Imi amintesc ca am auzit-o intr-o reclama a unei telenovele portugheze acum cativa ani, pe AcasaTv. Din cate imi amintesc era vorba de o tanara care suferea de cancer sau leucemie, oricum o boala incurabila si urma sa moara. Mi-ar fi de mare folos numele filmului, asa as putea gasi si melodia.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| beka a răspuns:

Legaturi de familie ii zicea la film;)
http://www.acasatv.ro/productii-tv/legaturi-de-familie.html

3 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Cu multa placerelove struck:*:*:*

| ruiseg explică:

Deci andreea.nu atiu cum sa-ti multumesc o caut de atata timp! Multumesc:*