| DrSatan a întrebat:

Ma doare gatu de la concert de ieri si azi merg din nou si vreau sa stiu daca pot da headbang

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Febra musculară trece tot prin solicitarea muşchilor care te dor.
Bagă doişpe-cinşpe beri înainte să faci, să fii cât de cât amorţit.

| alexxshadows a răspuns:

Stiu cum e laughing Poti, dar o sa te doara gatul rau. Cel putin asa am patit eu.

| DrSatan explică (pentru alexxshadows):

Stiu acu de abia imi tin capu pe umeri laughing

| DrSatan explică:

Multumesc de raspuns si am baut vreo 6 beri ieri btw nu va bagati la wall of deth cand stiti ca va sar papuci din picioare ca am cautat dupa un papuc vreo 10 minute mi lor gasit niste prieteni laughing