| anononon a întrebat:

Ma uitam pe VH1 si a inceput o melodie; o cantareata blonda, era cu siguranta englezoaica.imi amintesc ca in videoclip era noapte si parca mai era si o casa legata de piciorul ei.avea o voce foarte interesanta, aproape iesita din comun. vreau sa aflu cum se numeste melodia.va rog va rog ajutati-ma.nu imi amintesc nici macar un vers.imi amintesc doar ca mi-a placut foarte mult.

Răspuns Câştigător
| arinali80 a răspuns:

Röyksopp - What Else Is There http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| anononon explică (pentru arinali80):

Multuumesc.asta e

| anononon explică (pentru arinali80):

Asta e.multumesc

| arinali80 a răspuns (pentru anononon):

Cu placere.