| PuieMonta2002 a întrebat:

Mai asculta cineva BUG Mafia / La Familia / Codu' Penal?

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Ocazional BUG

| PuieMonta2002 explică (pentru ReddY25):

Porcariile astea noi sau d-alea mai vechi anii 90-2000 gen Fara sentimente, Am sa-ti zbor capatana, Estu salbatic, etc?

| ReddY25 a răspuns (pentru PuieMonta2002):

În special cele vechi și uneori melodiile noi dar uneorilaughing

| StrongHeart a răspuns:

Da, ascult foarte mult aceste trupe. In special La familia, dar ocazional ascult si Mafia sau Codu' Penal.
Cel mai tare ma sparg melodiile astea: Ati uitat, Asta e pentru, Gandeste liber, Adevarul gol golut, M-ai fi lasat sa mor, Toti borfasii, Fara cuvinte.
Sunt mult mai multe melodii tari, dar asta am zis sa rezum.
Eu iti garantez ca sunt foarte multi ascultatori, chiar daca nu se stie de ei, inca sunt multi care asculta melodiile vechi, pentru ca alea sunt cele mai bune.
E o muzica foarte buna ce transmite foarte multe stari, chiar daca nu auzi zilnic muzica asta, sa stii ca ascultatori sunt si vor fi mereu pentru ca muzica buna nu moare niciodata, chiar daca se mai schimba trendul. Si mai ales ca sunt foarte reale piesele si la fel de relevante ca acum 20 de ani.