| introduaicinumele a întrebat:

Mai asculta cineva muzica industriala? Sau toata lumea este cu dubstep... vreau sa spun ca de cand este la moda dubstepul lumea nu mai stie ce e aia muzica electronica...

7 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Electronică mai ascult şi eu, dar dubstepul nu prea îl înghit.Am momente când ascult Prodigy, deadmau5, Gorillaz, Daft Punk şi alţii, iar muzica lor mi se pare destul de bună.

| JustMusic a răspuns:

Eu ascult, nu imi place dubstep, ascult in special trance

| heddy10 a răspuns:

Eu ascult muzica electronica de cand am invatat ce-i aia muzicawinking, dar si dubstep ascult, insa mai mult de club, tehno, dance, housewinkinghappy

| Mădă0611 a răspuns:

Dap, trance in special love struck

| introduaicinumele explică (pentru Mădă0611):

Chiar asa ascultam eu acum happy

| Mădă0611 a răspuns (pentru introduaicinumele):

:>
Shuffle on mi-a dat --> http://www.youtube.com/watch?v=vMfraWWVzMY auzita in ASOT 437 :D

| ImmaDucK a răspuns:

Eu ascult dubstep de multi ani, dar mai ascult si electro house