kratos
| kratos a întrebat:

Mai exista fani mari ai formatiei Queen in Bucuresti sau in tara? Fani care simt ca traiesc la maxim cand il asculta pe Freddie si care au carti, discografia, postere, articole, concerte cu formatia Queen?
Ce ati zice sa ne formam o echipa si sa ne vedem des in oras si sa vorbim despre formatie, despre noi?
Cine este fan Queen sa raspunda aici!

10 răspunsuri:
kratos
| kratos explică:

@emi daca esti din Anglia ai putea sa pui si tu cateva pietre sa construim un fan club in Iasi ca acolo sunt cei mai multi si adevarati fani Queen si in Bucuresti? In Londra este un magazin cu articole Queen si iti dai seama cati oameni fericiti ai face daca ai ajuta. Eu am cumparat 6-8 articole de acolo dar acum sunt somer si nu-mi mai permit sad.

kratos
| kratos explică:

Bre dar rele mai sunteti!
@Contesa stiu ca sunt putini acei fani mari dar ii caut si eu. Si tu ai spus ca nu sunt si uite ca eu din pacate mai traiesc!
@furni you will suffer for this. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| CrucifiedCountess a răspuns:

Nu!

| emi a răspuns:

Sunt mare fan queen, insa din pacate nu putem iesisadnu sunt in tara, insa te sprijin aici cum pothappy
Din pacate nu vor mai exista trupe atat de bune, sunt niste clasici ai muzicii de calitate.

| emi a răspuns:

Nu... iar, din pacate sunt in spania, insa daca te pot ajuta cu ceva de aici spune!happyAici spaniolii sunt si ei fani ai lui fredyhappy

| FreddieM a răspuns:

Prezent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We are the champions si Barcelona... cele mai superbebig grin...
pe. s. unde anume in Iasi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I am the god of war.

| BobTheCat a răspuns:

Stiu ca intrebarea asta e veche rau de tot...dar eu! (ma rog, inca strang bani pentru a imi lua merch, dar ador muzica lor!)