| Crissuu a răspuns:

Putin.adc nu plang dar ma intristeaza.Si melodia se numeste :Ca doi copii

11 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Da,eu

| AidaAmaranta a răspuns:

Mie asta imi place, si o stiu de multt http://www.youtube.com/watch?v=-ZGZPja8S6E&feature=related :(

| NothingImportant200 a răspuns:

Eu radrolling on the floor

| AshuraElric a răspuns:

De plans nu plang... e plina de emotie ca sa zic asa

| alexgogo a răspuns:

Nu

| marrr a răspuns:

Eu nu pot plange decat la melodii[romanesti] de Florin Chilian, Holograf, 3SE.

| NoName123 a răspuns:

Si eu plang la piesa crying tare trista piesa crying

| Catte a răspuns:

Eu :-s

Răspuns utilizator avertizat
| MeGhosta a răspuns:

E trista... ma intristeaza dar nu ma face sa plang straight face decat pe la sfarsit asa...:-

| edy132 a răspuns:

Foarte frumos tongue. Nu inteleg de ce unii baieti sunt asa rai cu fetele. Este normal ca si fetele sa faca greseli. Stii cum se numeste melodia?