| anonim_4396 a întrebat:

Marilyn Manson este satanist?

22 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu stiu, dar are probleme mult mai mari decat satanismul oricum.

| CautNume a răspuns:

Si ce conteaza?

| Chαяtreux a răspuns:

Nu cred. Este mai degraba o chestie de marketing. S-a facut remarcat prin imaginea lui, a devenit o legenda daca as putea spune asa. Este deja exagerat faptul ca orice cantaret iese din tiparele normalitatii este numit satanist.

| mODIN a răspuns:

Nu e.E doar sa fie socant.

| svartirhimnar a răspuns:

Nu ştiu, nu cred, nu-mi pasă. Îmi place muzica lui, asta contează.
Ai mă, ce mă ştiu, fac şi rimă. -Just kidding.-

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu stiu.Asa se spune.Dar eu nu cred ca e.

| Ironicnαme a răspuns:

Nu, e creștin. Și muzica lui e la fel de creștină.

| ZeHelp a răspuns:

Are pur si simplu o perspectiva diferita asupra lumii.

| RichardCezar a răspuns:

Pur si simplu nu suporta religia. Cui ii pasa?

| raduthebest a răspuns:

Nu,in schimb oamenii sunt prea idioti, speriati de orice rahat care nu da bine in societatea lor perfecta de ****.

| Draquila a răspuns:

Nu mă interesează de el. Dar știu că a fost o știre în care a fost acuzat de satanism!

| Amfitria a răspuns:

Da si muzica lui la fel. Cel putin eu asa am auzit de la persoane religioase!

| jwatson a răspuns:

Nu.

| BlueTshirt a răspuns:

Nici nu vreau să ştiu.

| Fferdy a răspuns:

Eu spun ca nu.