| youDAoneI a întrebat:

Marilyn manson e satanist? O.o

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Ce contează orientarea religioasă? Dacă-ţi place muzica lui o asculţi, dacă nu nu.
Sau mergi pe principiul cretin "dacă e satanist nu-i mai ascult muzica, pentru că e păcat".

| KristalPop a răspuns:

E pe dracu.
Nu e, mă!

E doar o chestie de marketing, ce mama dracului?!
Acum 4 ani eram obsedat de MM şi-i ascultam toate melodiile, chiar şi acum mai ascult "No reason".
De ce toţi judecaţi după aparenţe?
Ăsta-i stilul lui, nu înseamnă că e satanist.

| youDAoneI explică (pentru KristalPop):

Mai incet putin.Eu asa am crezut.Nu e nevoie sa injur.Totusi.

| MaskOfSanity a răspuns:

Mă distrează cum toată lumea se ghidează după aparenţe, în cazul lui Manson. Nu e satanist, o face pentru imagine. Ar trebui să cânte ceva mai dur pentru cât de mult tantam face. E superficial şi atât.