| AnonimMareMareMare a întrebat:

Mi-am facut un home studio. Insa, daca vorbesc/cant din dulap, se aude mult mai inchis, gen. fara ecou. E bine daca inregistrez din dulap?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate nu am ințeles bine: intregistrezi vocea stând in dulap (de haine) și ne intrebi de ce se aude "inchis"?

| AnonimMareMareMare explică (pentru sierra1):

Nu, nu aia intreb
fiind inchis claritatea e mai mare banuiesc, deci, incurca cu ceva daca inregistrez din dulap? sau trebuie sa fie si putin ecou pe inregistrare?

| sierra1 a răspuns (pentru AnonimMareMareMare):

Izolează-ți fonic camera, NU inregistra in dulap (cine-a mai văzut așa ceva?)