| Carrtof a întrebat:

Cand vorbesc la telefon, cel cu care vorbesc se aude cu ecou. Care-i cauza?

7 răspunsuri:
| StefanChriss a răspuns:

Ar trebui sa-l duci intai la un service, sa fii sigur ca nu este stricat difuzorul, abia apoi te poti gandi la scenarii de genul asta, ca ai fi ascultat. Acuma na, daca stii ca ai facut ilegalitati, probabil nu mai e nevoie de service.laughing big grin

| Carrtof explică (pentru StefanChriss):

Ca ar fi ascultat nu e un inconvenient, dar e deranjant ecoul asta. Si nu, n-am facut nimic rau, o sa incerc si la un service. laughing) Btw, sunt fata big grin

| StefanChriss a răspuns (pentru Carrtof):

Da, iarta-ma ca n-am realizat ca "Carrtof" e nume de fata puppy dog eyes laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanChriss):

Nu pot sa iti raspund la mesaj, lasa-mi mesaj cu facebooku tau laughing scuze ca raspund aici dar nu aveai pusa nici o intrebare. big grin

| StefanChriss a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa-mi raspunzi prin "Felicitare" daca vrei laughing

| Elly94sweet a răspuns:

Da asa este. telefonul tau e ascultat

| Dudu008 a răspuns:

Inseamna ca ai telefonul ascultat