| valioprea a întrebat:

Mi-as cumpara o chitara acustica second hand si nu stiu ce sa aleg, intre hora, delson, aria, harley benton... branduri de astea mai ieftine. ceva opinii?

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ce buget ai? Și e mai bine să nu o cumperi SH, decât dacă ai ocazia să o vezi în realitate (de preferat cu cineva care se pricepe) înainte să dai banii pe ea.

| Dizzyz a răspuns:

Http://www.soundcreation.ro/chitare-acustice-cid9-pageall/
Zic ca e mai buna direct de la magazin.In second hand nu cred ca poti avea incredere.
In linkul ala sunt chitari bune la un pret bun pentru un incepator.