| SaveTheNature a întrebat:

Michael Jackson? The Beatles? Queen? care va place mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Mi-ai făcut alegerea imposibilă, pentru că fiecare e genial în felul lui şi toţi au oferit lumii o muzică de calitate. Simt că dacă aş alege pe cineva, i-aş jigni pe ceilalţi şi este ultimul lucru pe care l-aş vrea.
Îi îndrăgesc pe toţi şi le admir talentul şi munca.

13 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Queen

| FadetoBlack a răspuns:

Queen, The Beatles big grin

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Dintre ăștia, Queen.Pentru că pe ceilalți nu îi ascult.

| Duucu a răspuns:

Queen și Beatles în aceeași măsură, nu cred că unul este mai bun decăt celălalt.
MJ nu am ascultat, nici nu ascult.

| mODIN a răspuns:

1.MJ
2.Beatles
3.Queen

| MaliciousDeath a răspuns:

Pe MJ il ascult mai rar.The Beatles sunt ok, dar merg cu Queen.Imi place si atat.

| Vans a răspuns:

Queen.
Şi Beatles îmi plac.

| KristalPop a răspuns:

Queen.
Pentru că Freddy Mercury a fost unul dintre cei mai apreciaţi cântăreţi ai timpului său.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MJ

| MaskOfSanity a răspuns:

Toţi sunt buni. Aleg Queen. The Beatles nu prea ascult.

| FastAndFurious a răspuns:

Beatles, clar - azi ma atinge simplitatea si geniul lor.

| doinitsaandronic a răspuns:

Queen, deoarece de la ei sa pornit toata muzica buna, de fapt ei sunt cea mai tare trupa si ca ei numai sunt

| BagolyNoemi a răspuns:

Toti sunt buni. Dar ii prefer pe Queen.