| anonim_4396 a întrebat:

De cine va place mai mult de madodona sau michael jackson?

Răspuns Câştigător
| RetroX a răspuns:

Categoric Michael!

24 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Michael Jackson. A fost si ramane o legenda.

| fluturas a răspuns:

Michael jackson love struck

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@furni u2? Me 2winking

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@furni Bono e al tuturor.batting eyelashes Si eu il prefer cantand, pentru alte chestiuni, cred ca m-as agata de Ricky Martin o tura.

| antonius74 a răspuns:

Michael la distanta mare!

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Michael.

| Gabry a răspuns:

Michael Jackson! Pentru mine Madonna nu e nimic pe langa Michael!

| Raiden a răspuns:

raised eyebrows.
Nu cunosc nici o madodona explica cine este si apoi iti raspund.winking
Nu cred ca ai tu competenta necesara sa ii pocesti numele REGINEI MUZICII POP Madonna. Daca la ea te refereaihappy.
Michael Jackson cu litere majuscule ca n-ai facut armata cu el.

Si raspunsul meu este: Amandoi sunt la fel de buni.ma refer la Madonna si la Michael Jackson.

"madodona sau michael jackson" nu stiu cine sunt.

| dragosh a răspuns:

Poza mea de la avatar vorbeste pentru mine!love struck

| Daisy. a răspuns:

Nu-mi place madodonalaughing... michael:X:X:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| RappK a răspuns:

Nici unu. i urasc. i detest!
acu' sa nu credeti ca's manelistalaughing

| emima a răspuns:

De amandoua la fel nu fac comparatye sa nu se supere unul pe celalaltlove struckrolling on the flooroh go on

| mariutza a răspuns:

Michael Jackson

| scarllet a răspuns:

MJ...madona traieste doar pentru show...in timp ce MJ era "tacamul intreg"; canta, compunea, dansa...

| maryposa a răspuns:

Michael Jackson

| ingeras14 a răspuns:

Pai in niciun caz "madodona" are numai fite si fisuri in cap, pardon figurihee hee...pe michael jackson nu prea imi place sa-l ascult... dar totusi il prefer pe michael jackson big grin

| ingeras14 a răspuns:

@furni ce`ai scris acolo daca nu te superi?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Michael-nici n-o poti compara pe "madodona" cu michael...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Madonna e ok. madodona, ni vu, ni connu, ni couche avec. numai cu jackson dar aveam cinci ani. deh. dar mai tare si mai tare e bono. de la U2. An Irish band.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inger, ingerasul meu, in franceza asta inseamna nici ca am vazut-o nici ca o cunosc, nici ca ma culcai (nony!) cu ea. Adica n-am habar cine e.
Zbenguici, you and me both. Dar Bono e al meu si nu-l impart cu nimeni. Ok?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing ma faceti sa rad nu exista comparatie intre cei doi... michael jackson este adevaratul rege

| Anca_6939 a răspuns:

Michael Jackson.si oricum Madonna nici nu se compara cu el chiar daca vrea ea sa para regina pop nu este

| hacker a răspuns:

Il prefer pe Michael Jackson...Madona nu prea are voce mai mult e show-ul pe care il face la concerte