| HermioneLove a întrebat:

Miley Cyrus,Demi Lovato sau Selena Gomez care vi se pare mai talentata, cool si frumoasa? faceti un clasament daca vreti...

Răspuns Câştigător
| Gaabi32 a răspuns:

Toate sunt talentate de asta au ajuns mari celebritati, dar eu o prefer pe Selena e mai originala.Demi si Miley sunt dragute talentate dar nu au acea scanteie pe care eu o vreau.big grin

4 răspunsuri:
| crepuscul a răspuns:

Selena Gomez
Miley Cyrus
Demi Lovato

| HermioneLove explică:

Explicati si motivul ales la fiecare si ce va place si indisplace la fiecare!

| Clauvdgg a răspuns:

Niciuna!
Da sa zicem asa un clasament :
Demi
Selena
Miley

| CRISS69TM a răspuns:

Niciuna.toate sunt submediocre.se aude de ele pentru ca nu se mai face muzuca de calitate in ziua de azi.