| bigfanhannahmontana a întrebat:

Care e mai frumoasa : Miley Cyrus, Selena Gomez sau Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Miley Cyrus
Si ii sta super ca Hannah Montana:X

119 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Frumoase in ce sens? happy Mie imi place de Selena cel mai mult.

| AndutzaAndu a răspuns:

Selena Gomey e cea mai drăguţă, părerea mea.

| T!mea a răspuns:

Selena Gomez

| Ana-Maria94 a răspuns:

Demi si selena

| liongirl a răspuns:

Buna!`happy
Dupa mine, topul acestor "vedete" este:
1.Demi Lovato
2.Selena Gomez;
3.Miley Cyrus(nu am nimic cu ea, dar pur si simplu chiar nu are pic de frumusete fata de cele doua de mai sus si nu are nici voce).

| AndreeaSiAndra a răspuns:

1.Miley Cyrus
2.Selena Gomez
3.Dei lovato(nu stiu ce vedeti toti la ea ii sta super urat neagra la par) :-&

| BeYoU a răspuns:

1 miley(frumoasa, de trebuie, canta super) 2demi lovato(kanta super)3selena gomez(afona si are nasul mare si ochii miki laughing )

| mymy a răspuns:

La frumusete :
1. selena
2. miley
3. demi

| mymy a răspuns:

Selly

| mymy a răspuns:

Selly :X:X
ii foarte frum

| Deby' a răspuns:

Selena e cea mai frumoasa. Demi canta COOL. Iar Miley, ei bine... mi se pare prea FITOASA Ssi chiar e si ma DISPERAtongue

| sabiiiiiina a răspuns:

Toate 3 sunt frumoase, dar se cred vedete.si nu prea sunt.happy

| Angiutssa a răspuns:

Selena Gomez e cea mai draguta
Miley Cyrus nu-mi place deloc-deloc. Da' deloc!
Lemi Dovado(cum ii zice verisoara mea de 7 ani)canta dragut...

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Selena Gomez.

| adellina a răspuns:

Mie cel mai mult imi place de Demi Lovato!

| Marian™® a răspuns:

1. selena gomez
2.hannah montana
3. demi lovato(E GROAZNICA)
plz fundita pup:X:X:X:X:X

| ruiseg a răspuns:

Demi Lovato.

| roxyroxy_5043 a răspuns:

Pai. mie`mi plac toate
dar cea mai
frumoasa
miley

| Tourniquet a răspuns:

Selena Gomez - este frumoasa, are voce happy.

Demi Lovato - mereu cu zambetu pe buze, are voce happy.

Miley Cyrus - nu prea imi place, e cam figurata happy.

| LittleandLiars a răspuns:

Selena Gomez

| Giuly_3112 a răspuns:

Miley cyrus e cea mai tare canta cel mai fain dintre ele love struck

| marui08 a răspuns:

Demi e cea mai frumoasa deci miley canta cel mai super dintre ele 2love struck

| SandraC a răspuns:

Deci e clar ca Demi Lovato deoarece este mult mai matura,are o voce puternica si acest lucru o va ajuta in viitor,se imbraca cool,zambetul ei este incredibil,vocea este magnifica,ca actrita este foarte buna,melodiile ei sunt fffff bune si transmit un mesaj important si canta foarte bine live. Selena:oribila, in toate melodiile ei vocea ii este extrem de modificata, are o fata de pustoaica de 11 ani,vocea este foarte pitigaiata,melodiile sunt stupide,canta oribil live, e machiata la maxim si e slaba de mama focului, iar pentru Miley un singur cuvant am avut de spus:Fitzoasa.Cred ca am mare dreptate si dupa cum se vede Demi e cea mai tareeeeeeeeeeeeeeeee!

| Iustina17 a răspuns:

1.Selena Gomez
2.Demi Lovato
3.Miley cyrus

| anca_7959 a răspuns:

Miley Cyrus. Apoi Selena, apoi Demi

| Me_5216 a răspuns:

Pai... mie imi plac toate... dar in mod s[ecial imi place Selene deoarece este dulcikwinking

Răspuns utilizator avertizat
| ColorfulRainbow a răspuns:

1Miley
2Demi
3Selena
winking