| d33a a întrebat:

Miley Cyrus sau Hanna Montana e aceeasi persoana, sau sunt persoane difierite? thinking

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Miley Cyrus e numele real. Hannah Montana e numele de scena, numele personajului pe care il joaca.

26 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DawinkingSunt una si aceas persoanabig grin

| d33a explică:

Ba da, vad ca seamana la fata dar pe unii i-am auzit vorbind de Hanna Montana, pe altii de Miley Cyrus si credeam ca sunt gemene sau surori... LOL laughing... Nu sunt fana dar pusei intrebarea ca eram curioasahee hee

| MisterKat a răspuns:

Imi era doar de Hanna Montana! laughing Pe bune, toata vara ea a fost o adevarata vedeta a site-ului, existau chiar si profile dedicate doar pentru ea, un fel de fan-club... Acum stiai ca s-au inventat si deodorantele Hannah Montana? Au aparut si in magazinele din Romania! Trebuie sa le incerci, sunt si papusi Hannah Montana, tot felul de chestii. Ultima chestie ar trebui sa fie niste prezervative Hannah Montana (pentru ca fanele ei de 12-14 ani sunt innebunite dupa sex, gasesti pe site astfel de persoane, asa ca nu ar strica sa lanseze gama de prezervative Hannah Montana si ar fi fain sa se numeasca "Best of both worlds sau Condoms by Hannah Montana, serios,... o adevarata strategie de marketing,.)

PS.Stiu ca raspunsul meu nu se refera in totalitate la intrebarea ta, dar imi cer scuze daca am jignit pe cineva spunand purul adevar...

| Gabystelistu95 a răspuns:

Este chiar ea, nu vezi ca seamana la fata? laughing

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

E aceeasi persoana.winking

| Criiss16 a răspuns:

E aceeaşi.happy

| Catalion a răspuns:

E aceeasi persoana.

| Denisse_8813 a răspuns:

Buna intrebare...winking si eu ma gandesc de foarte mult timp la lucrul acesta si inca nu am gasit raspunsul...laughing

| Denisse_8813 a răspuns:

Deci... sa inteleg ca: Miley Cyrus este in acelasi timp si actrita si personaj(ca joaca in film cu acest nume)si totodata in film joaca si rolul de Hanna Montanawinking m-am prins, intadevar era o mare dilama...hee hee

| Denisse_8813 a răspuns:

Bine ca am aflat! Sa vedeti acum ce o sa ma mai dau mare in fata nepotelei mele(are 7ani). De fiecare data cand vine la mine incepe si imi povesteste toate episoadele Hanna Montana... Apropo de ce a spus DanielBV:cunoscand "trend-ul" Hannah, i-am luat de Mos Nicolae un astfel de parfum si un ceas si n-o sa vina sa credeti ce a spus cand le-a gasit in ghetute:"Am impresia ca si mosu' e fan hanna!". laughing Abia astept sa o vad, o s-o fac praf cu ce stiu...laughing

| brunetteee a răspuns:

Este aceeasi persoanawinking

| mcrenma a răspuns:

Sunt doua personaje diferite.

| mcrenma a răspuns:

Sunt una si aceiasi Hannah este cea cu peruca blonda si Miley este cea bruneta.

| onutzaony a răspuns:

Aceasi perosana laughing

| ÅñdRa a răspuns:

Evident ca sunt aceeasi persoana

| publicname a răspuns:

Miley Cyrus e actrita in sine, hanna e personajul.Cum e angelina jolie si mrs smithwinking

| yodeiutza96 a răspuns:

Da aceeasi persoanawinking

| thestiffmeister1 a răspuns:

Daca mai aud o data de numele asta innebunesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aolo chemati salvarea surprise.
Alta intrebare despre Hai Montani asta surprise.
Ne pare raw servele sunt aglomerate aceasta intrebare nu poate primi un raspuns surprise. Ne cerem scuze! laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele nume sunt de scena, numele ei adevarat este Destiny Hope Cyrus. Am gasit un clip cu ea fain in culise -> http://club13news.blogspot.com/......za-pe.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heloooooo... Numele adevarat este Destiny Hope Cyrus numele de scena este Miley Cyrus iar cu Hannah Montana sa lansat ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este una si aceeasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu sunt absolut sigura ca sunt doua persoane diferite deoarece am vazut o emisiune in care erau inviatate cele doua vedete si chiar am stat si m-am uitat atenta la doua fotografi( Hannah Montana si Miley Cyrus) si seamana intr-adevar dar nu indeajuns incat sa zicem ca sunt aceeasi persoana...se cunosc anumite diferente. Dar pana la urma fiecare crede ce vreawinkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porecla hannei montana este hannah tocana sau hannah banana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana nu exista doar miley

| Alexxutz21 a răspuns:

Da, sunt una si aceeasi persoana. Daca ai cauta mai bine pe site ai gasi raspunsul. Cheers