| DEBrown a întrebat:

Mircea Baniciu nu a mers alaturi de Phoenix in Germania in perioada comunista. De cand s-au intors Pheonix in tara, Baniciu a mai concertat alaturi de ei sau au ramas certati?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa cate stiu eu a participat la unele concerte, dar nu la toate, mi se pare ca au fost perioade cand s-au impacat si altele cand s-au certat. In urma cu 3-4 ani Phoenix a cantat de zilele orasului meu si a participat si M. B. Numai bine!