| anonim_4396 a întrebat:

Va plac melodiile lui Mircea Baniciu?

19 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Cine e ala? laughing Nu am auzit niciodata de el, are o fata Ana Baniciu, cumva >? laughing

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuuuuuuu doamne fereste! Nu ascult asa ceva! Lesin, stop cardiac laughing laughing. Nu imi placeee, fereasca' sfantu laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Asta voian sa intreb si eu laughing
Nici eu nu am auzit de el, dar de Ana Baniciu am auzit, si am vazut-o in Pariu cu Viata laughing

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Mayhem666):

Uite-l mai pe tovarasul meu kiss.
Da, canta bine fata aia, ma gandeam ca e fata lui laughing. Ce faci AnimeLover95, imi era dor de tine! kiss

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Fac bine, m-am gandit sa mai vin in vizita pe aici, ca azi nu prea am stat. Am ajuns si eu acasa acum 4 ore, si acum stau si ma relaxez, tocmai am terminat primul episod din noul anime pe care l-am inceput. Tu ce mai faci?

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu scriu de vreo 4 ore incontinuu sad

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Saraca de tine. Scrii cam de cand am ajuns eu acasa.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Mayhem666):

Pai nu mai am timp de nimic, sunt foarte incarcata, maine dimineata ma trezesc la 6 ca trebuie sa invat ca am doua teste, dupa care la 10:30 plec la pregatirea la romana, sambata si duminica invat pentru simulari, sunt supraincarcata! sad

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Atunci bafta! Si eu am un semestru incarcat. Numai proiecte si teme. Credeam ca la facultate e mai usor, dar m-am inselat, mai bine ma duceam la limbi straine ca sa invat japoneza si sa imi perfectionez engleza, si poate mai invatam inca vreo doua limbi, spre exemplu spaniola si rusa. Dar na, mie mi-a trebuit sa devin inginer, sau designer, ca mi s-a parut mai usor, dar nu este!

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Degeava te duceai la limbi straine, si acolo e destul de greu laughing
Sora-mea nu ajungea nicaieri daca nu facea un fel de curs. nu mai stiu.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie imi place sa invat limbi noi, si ma descurc bine sa le retin, deci poate nu e asa de greu.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Pai si sora-mea e pasionata de limbi straine si a fost destul de greu.

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu v-am zis ca viata e grea. sad

| Mayhem666 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Lasa ca ne trece.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......b97d44.jpg

P.S. Imaginea nu are nici o legatura!

| anonim_4396 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Cata incultura.laughing

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu ascult asa ceva, e folk mie una nu imi place.

| kavasaki99 a răspuns:

Nu

| pisciutza19 a răspuns:

Da foarte mult.