| Hannibal_8732 a întrebat:

Neata.este o melodie pe acre o canta o gagica.mereu repeta "not even about you"

4 răspunsuri:
| KidoSmart a răspuns:

Macar mai revizuieste limba romana inainte sau eventual cumpara un DEX...si vorba lui Samurai Jack care e intrebarea?

Răspuns utilizator avertizat
| Hannibal_8732 explică:

Imi cer scuze pentru neperfectiunea de care am dat dovada in fata dumneavoastra.imi cer scuze ca dumneavoastra o persoana cu inalte cunostinte gramaticale.atotstiutoare care nu a gresit niciodata v-ati umilit sa imi cititi postul. din cate vad eu singura greseala pe care al facut-o e ca am scris in loc de "care" "acre".(si am uitat aprostoful la " 'neata" iar intrebarea era logic pentru orice om in deplinatatea facultatilor mintale si cu un minim de inteligenta, pe care unii se lauda ca o au, dar de fapt o au lipsa era : cum se cheama melodia? app intrebarea se adreseaza doar celor care au ceva de spus, nu celor care vad paiul din ochii altora iar barna din ochii lor nu. o zi buna.

| Hannibal_8732 explică:

Ai app darkness m-am uitat la raspunsurile tale si esti plin de gresli gramaticale ca de ex tarii in loc de tari etc.nu esti perfectiunea intruchipata