| elenush_6230 a întrebat:

TPU TPU... caut o melodie de ceva timp o canta o fata care tot repeta freedom dau funda!:X

Răspuns Câştigător
| KidoSmart a răspuns:

Dj Andi ft.Stella-Freedom uite aici un link http://www.youtube.com/watch?v=Wv1PwLBnVMk e una dintre cele mai frumoase melodii ale Romaniei:X:X.tbx.ai gusturi bune:)

3 răspunsuri:
| DjGrasu a răspuns:

Melodia se numeste : FREDOM - djAndi si Stela, daca nu mai exista alta, din cate stiu eu asta e! funda?

| lili200 a răspuns:

Dj andi ft stella-freedom

| Amy_2222 a răspuns:

Nu e fata e dan balan laughing melodia se numeste freedom! funda plz