| Mazzenine a întrebat:

Nişte trupe rock bune?

7 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

In primul rand cele vechi: Metallica,Scorpions, Guns'n'roses
Si cele pe care le ascult eu Skillet, Linkin Park, The pretty reckless care e o e, BVB si cam astea imi trec prin cap momentan.

| Furculingură a răspuns:

Megadeth, Pantera, Iron Maiden, Manowar, Anthrax, Slayer, Destruction, Iced Earth, In Flames, Judas Priest, Godsmack, Disturbed, Dream Theatre, Motorhead, System of a down, Nightwish, Sabaton, Black Sabbath, EdGuy, Hammerfall, Motley Crue, Amon Amarth, Eluveitie, Deep Purple, KISS, AC/DC, Dio, Tool, Rammstein, Led Zeppelin, Scorpions, Nirvana, Metallica, Pink Floyd, Guns N Roses, Alice Cooper, The Rolling Stones, Korpiklaani, Lamb of God, Sepultura, Testament, Overkill, Accept.

Nu mai îmi vine nimic în minte acum. Oricum, ai de unde alege.

| Bøøgey a răspuns:

10 mii si-ti zice taticu' cate vrea muschiuletul tau.

| Pakira a răspuns:

Breaking Benjamin
Daughtry
Disturbed
Drowning Pool
Five Finger Death Punch
Linkin Park
Nickelback
Papa Roach
Pillar
Rise Against
Shakra
Skillet
Theory Of A Deadman

| Mazzenine explică (pentru Pakira):

Am citit Shakira în loc de Shakra...

| Pakira a răspuns (pentru Mazzenine):

laughing te inteleg