| AleXzAnDer a întrebat:

Salut Am si eu o intrebare? Cum pot sa devin cantaret? Voce am cant foarte bine, limbi straine stiu doar spaniola dar si engleza cat de cat. Mentionez ca iubesc sa cant cant si cand sant pe drum se uita lumea la minelaughing dar nu ma intereseaza.Mar interesa ce mi-ar trebui sa pot ajunge la o scoala sau la un sponsor.Trebuie sa compun o melodie? Trebuie sa am voce? daca da astea le am pe amandouaa.Mentionez ca nu stiu sa cant la instrumente, decat la baterie ma descurc destul de bine.Niste sfaturi va rog dau Funda:X.Mersi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inregistreaza-te si trimite prin email la diferite case de discuri din Romania. Cati ani ai?

| AleXzAnDer explică:

19 de ce?