| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy Cine trebuia sa castige American Idol 9? Si de ce? [Si pentru cei care au urmarit si stiu despre ce e vorba...Cine canta mai bine dintre Adam Lambert si Kris Allen?]

Răspuns Câştigător
| xSoaked a răspuns:

Daaa am urmarit sezonul 8 big grin si cred ca Adam are o voce mult mai speciala decat toti ceilalti, dar consider ca Kris a meritat sa ajunga in finala. Desi Adam merita sa castige. Totusi, a fost greu pentru toti pentru ca Adam a fost stage performer si avea pregatire vocala dinainte...probabil ca asta, alaturi de motivul sexualitatii, a fost unul din motivele pentru care Kris a castigat.

4 răspunsuri:
| DeXxa a răspuns:

Kris Allen chiar a meritat. Imi place mai mult decat Adam Lambert.

| Mentosanaaa a răspuns:

Mda... 8 am vrut sa pun lov3winking Dupa ce am postat intrebarea am vazutwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da un clik, te rog:*
http://www.gbx.ro/member_page.php?id=7649

| lov3_2924 a răspuns:

Deci in primul rand ai gresit cand ai scris pentru ca ei au participat in sezonul 8. Eu stiu ca Adam a fost mult mai apreciat decat Kris dar faptul ca sa aflat ca e gay a facut ca el sa piarda...nu stiu ce sa zic... oricum Adam a stiut sa isi faca cariera si fara sa castige American Idol de Kris Allen nici nu se mai aude ceva pe cand Adam:album.videoclipuri.concerte.sunt o mare fana a lui si normal ca o sa zic ca Adam Lambert canta mai bine