| crysstyna a întrebat:

Pentru cei care s-au uitat la American Idol sezonul 8 din 2009. Ce credeti despre faptul ca Kris Allen a iesit castigator? Am observat ca multi nu se asteptau sa castige el ci Adam Lambert, situat pe locul 2.
Adevarat ca Adam avea o voce fascinanta dar se potrivea mai mult genului rock pe cand Kris avea o voce mai,, comerciala``.

5 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Pentru ca era homosexual...de asta.

| Artemisia a răspuns:

Am auzit ca inainte de finala concursului a aparut in presa o fotografie cu adam care se saruta cu un barbat si toti au spus ca de aceea el a pierdut american idol! dar cui ii pasa oricum el este mult mai celebru decat kris allen!

| flafyyAdamLambert a răspuns:

Trebuia sa castige adam nu ala cum lo chema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie m-a placut Adam inca de la auditii si am sperat pe tot parcursul concursului sa castige, dar asta este, oricum tot mi se pare unul dintre cei mai buni concurenti de la American Idol (si am urmarit cateva sezoane). Nu mi s-a parut corect sa castige Kris Allen dar el avea suportul fanilor lui Danny Gokey, asa ca pana la urma ma asteptam la acest rezultat. In plus este vorba si de orientarea sexuala a lui Adam; se vor americanii a fi deschisi la minte, dar cam dovedesc contrariul. In timp ce Kris este "the boy next door", omul care porneste de jos, evolueaza si ajunge vedeta, intruchiparea visului american; ei tin la stereotipurile lorwinking
Sa vedem acum in sezonul 9 ce va fi happy

| TheFireGirl a răspuns:

Da mie mi se pare ca adam e rock si are o face bestiala fata de kris