| yasana a întrebat:

Nu stiu cum sa fac sa vad daca am voce am incercat sa ma inregistrez si sa ascult am putina voce dar nu cant bine toate melodiile. un sfat. fundita

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Nu iti poti da seama singura daca ai voce pentru ca tu poti crede ca iti iese bine un cantec dar de fapt se aude groaznic.Ar fi bine sa lasi pe cineva cu experienta in domeniu sa te asculte.Si e normal sa nu-ti iasa toate melodiile ca depinde de timbrul vocal al fiecaruia si de tonalitatea la care acesta poate ajunge.happy