| justquestions123 a întrebat:

Sunt la ColegiulGermanGoethe.Mai am pana la liceu insa as vrea sa ma interesez de acum. Eu iubesc muzica si imi doresc mult sa cant, de aceea vreau sa dau la Lipatti insa nu vreau sa renunt la germana si matematica deoarece vreau sa am si o cariera de contabila asa ca vreau sa va intreb daca la Lipatti exista clasa de mate-info si daca se face germana.

1 răspuns:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cel mai bine continui cu germana si faci cursuri separate pentru muzica