| mihaela25mihaela25eminem a întrebat:

O intrebare am si eu dau fundita promit in videoclipul lui eminem cu dre-i need a doctor la inceput cand el se rastoarna cu masina vreau sa stiu:el a avut accident si in realitate? pentru ca asa am auzitbig grin dau funda raspunsului bun.promitbig grin

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

Nu a avut niciun accident in realitate
doar videoclipul lui eminem-like toy soldiers s-a intamplat in realitate, la 2 ani dupa...

1 răspuns:
| Terente20 a răspuns:

Ai auzit gresit, scena aia are mai mult o tenta filozofica, mai profunda. ideea e ca a fost daramat o perioada si apoi si-a revenit, ca in videoclip.