| forever4you a întrebat:

Este adevarat ca Eminem a murit intr-un accident de masina?:(( :((

http://www.apropo.ro/wow/eminem-a-murit-intr-un-accident -de-masina-4775813

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Nu,nu te preocupa. Articolul este destul de vechi si s iesit inainte sa iese piesa Not afraid, deci daca ar fi murit nu ar fi avut cum sa cante el in piesa dar asta e; multi oameni nu au ce face si isi inventeaza chestiile astea de prost gust. Eminem, regele rapului va trai mereulaughing:X

26 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu e adevărat.
Baftă

| pwp a răspuns:

Nuu,nu e mort!
traieste bine mersi intr-un palat

bye-bye

| dydy1992 a răspuns:

Eminem nu a murit, face furori pentru un nou afraid happy

Funda?winking

| AnaisC a răspuns:

Tineti draguta inimioara ca poate crapa.
Si de sobolanu' de Bieber s-a zic ca are 57 de ani si e pedofil si...surprize nu e asa)ce dezamagie)
Deci...e viu, stai calma:-j
Pace!
www.WarAndRiot.blogspo.com

| deea89 a răspuns:

Nu cred ca este.Ar fi mai peste tot pe net, daca nu poate si la Tv.Pana sa vad intrebarea ta eu n`am auzit sau vazut nimica despre asa ceva.

| EllyFMS a răspuns:

Eminem traieste. chestia aia a fost postata in 2009. El anul trecut a avut concerte si etc.

deci este viu.

Ma speriase intrebarea ta:-s

| MyChemicalRomance a răspuns:

Nu este adevarat...crek muream si eu daca crapa eleu am un prieten pe facebook care se ocupa cu pagina lui M&M si l-am intrebat imediat ce am aflat, a zis ca totul este o minciuna...deci nu iti face griji love struck:*

| forever4you explică:

Doamne ma bucur sa stiu ca nu a muritcryingil plac muult si as inebunii daca ar murilaughing

| forever4you explică:

Hai pa! :* As zice ca mi-a facut placere sa vorbesc cu tine, dar as mintiwinking

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru forever4you):

Wow! replica sta m`a dat p spate! unde am mai auzit`o...thinkingthinkingthinking
aaaa daaa maaaa! pe cartoon sau disney nu stiu sigur!
j ``hai pa``? vai ce draguta esti u! ma si pupi!kiss
u nebuno u! j apropo ``placerea`` aia...sincer,noi nici nu prea am vb, mai degraba ne-am certat!
asa ca ``hai pa``;-)

| forever4you explică:

Scumpo nu trebuie sa faci public lucrul asta, ca te uiti la desene. Deja mi-am dat seama ca esti o copila.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru forever4you):

Kestia cu `cartoon sau disney` e ceva care sa arate cam d unde iei u replikile thale...acum daca n`ai minte cat s citejti asta this is the life=_te preokupa! ma rog tot st d parere k intrebarea e ffff `...` =_=
`hai pa` te si pup uiteee kisskisslove struckxlove struck altceva?

| forever4you explică:

Draga mea nu trebuie sa te intereseze de unde le i-auwinking atat timp cat este o replica buna ai spune-o si tu.

Si wtf? Ce engleza de balta ai :-))

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru forever4you):

Bine draga mea...da` de ce e praf? ca e a ta varza sau dc? ori n`ai mai auzit de `thsi is the life` care`i greseala a?
`hai pa`kiss

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru TotEuBaiiIsBack):

Sorry `this is the life` graba asta!

| forever4you explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Off puppy dog eyes "this is the life" si un copil de 3 ani ar sti astawinking Sunt sigura ca e singura farama de engleza pe care o stii.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru forever4you):

Si presupun ca ai aflat c inseamna dupa c ai cautat p `google translate` nop? si te crezi inteligenta...de unde stii u ca nu stiu eu engleza? uite la fel d bine nu ma iau eu d uh ca nu stii franceza sau rusa sau chineza! acum ce te intereseaza p u c limbi stiu eu sau nop stiu?
so...eu tot nu inteleg ce ai cu `this is the life`...ti`e ciuda ca nu stii ce inseamna?
`hai pa` kiss amin, wtf? hai s te vad ce inseamna `wth`?winkingscrie d unde vine prescirtarea si ce inseamna!
PS-pe net nu gasesti;-)

| forever4you explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Draga nu stau eu acum sa fac cu tine nu stiu limbi. Stiu engleza, franceza, spaniola si italiana nu te mai preocupa tu atat de minewinking Tu esti mandra ca stii 2 farame de engleza dar cu Limba Romana esti praf oh go on

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Rapsund cu o intrebare:e adevarat ca presa e praf?
cum pnm sa scrii asa ceva?! il crede dracu loomea mort...stay kalma ca n-a murit! j apropo un sfat:de acum in kolo cand citejti articole uita-te si la data publicatie, te mai fake si lume proasta!
apropo... 2pac e viu nu? am citit ieri un articol pe OTV in direct si'n reluare ca 2pac a murit intepat cu o furculita intr'un restaurant! partea trista e ca ar fi murit din cauza furculitei, nu glontului care i'a trecut prin korp! pffff lumea asta x_X
apropo ieri la concertu' bob marley a fosttt soooooperwinking

| forever4you explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Draga mea, mai bine taceaiwinking

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru forever4you):

Draguta meah...botiku` ala d pitzyy nu ma impresioneaza si.
Draga mea, mai bine nu puneai intrebarea ok?

| forever4you explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Scumpo` nu mi-am pus imaginea aceea de profil ca sa te impresionez pe tinewinking

Si apoi pentru ce este TPU? Hmm...sa ma gandesc...thinking A da! Pentru a pune intrebari, ca sa fii lamurita, sa te ajute utilizatoriwinking Mia spus cineva asta si nu stiam sigurwinking am vrut sa vad parerile voastre happy Si ar trebui sa citesti si tu pe ce data am pus-owinking 22 februarie 2011, iar tu mi-ai raspuns pe 5 octombrie 2011. Daca nu-ti convenea, taceai si te uitai mai departewinking Nu trebuia sa te bagi in seama. Ca si asa nu aveam nevoie de raspunsul tau, mai ales dupa aproape 7 luni.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru forever4you):

Bine.hai,asta e adv...ca am raspuns tarziu...dar tu ai pus intrbarea in 2011-articolul e scris prin 2009 daca nu ma insel!
pei si zici de mine cand de fapt nu esti atenta la ce citesti.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

LOL rolling on the floor)laughing) esti chiar mai imbecila de atat laughing)rolling on the floorla sf articolului scriie clarrrr :`eminem nu a murit si e in afara oricarui pericol` laughing))))rolling on the floor))rolling on the floor)laughing))laughingrolling on the floor)laughing))rolling on the floor

| DaVà a răspuns:

Da...2Pac e mort din 96 si mai scoate single-uri

| Lyo1 a răspuns:

Nu a murit! Stai chill! Pace