| PumpkinDoll a întrebat:

O melodie care va place de la MJ?(Daca va place vreuna)

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Prin MJ intelegem Mihai Jacsonescu sau alta dubiosenie? Daca e el, atunci ar fi destule in cazul meu. Dirty Diana, Give in to me, Earth Song.

| PumpkinDoll explică (pentru GabiDumitrescu):

Mihai Jacsonescu.Si mie imi plac multe, in afara de alea enumerate de tine...Ghost,Remember the time,Scream, You are not alone, The way you make me feel, Beat it, Black or White.Pacat ca am aflat de el cand a murit rolling on the floorbine... aveam doar 10 ani