| Ramo137 a întrebat:

Ce meserie vreti sa aveti sau daca aveti vreuna care este? de ce va place meseria asta? funda

Răspuns Câştigător
| leea99 a răspuns:

Eu vreau sa devin proprietar de firma de creat jocuri care se va numi: A game for life

6 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Meseria de dormitor acum depinde ce intelegi tu laughing

| kri a răspuns:

Eu vreau sa fiu vedetabig grin!

| 13cris a răspuns:

Eu mi-as dori sa fiu actrita! big grin... "de ce?"... pentru ca toti cunoscutii imi spun ca am mult talent! big grin! Dar am senzatia ca pe zi ce cresc talentul mi se micsoreaza! Probabil pentru ca am asteptari din ce in ce mai mari! sad

| LordLuca a răspuns:

Meseria ti-o alegi in functie de ce iti place sa faci.Mie de exemplu imi place o meserie fara efort fizic si cred ca ma voi face ziarist, totul depinde de ceea ce iti place.P.S:incearca sa vezi la ce te pricepi cel mai bine, eu mi-am ales meseria asta deocamdata deoarece am talent in a scrie compuneri etc. Funda?

| Cosmy20maker a răspuns:

Dc